kontakt absolutio

domovská stránka referencie kontakt


tvorba a dizajn web stránok

Web CMS SiteJay


sitejay logo.
S redakčným systémom SiteJay 3 si každú web podstránku poskladáte z komponentov veľmi jednoducho sami. Momentálne je k dispozícii v prevedení Štart, Štandart, MultiMedia, Dražby, a Reality.
Web prezentácia s web editačným systémom SiteJay 3 Vás bude teraz stáť podobne, čo klasická web stránka !
Viac nájdete na domovskej stránke tu..

Vlastnosti redakčného systému SiteJay

CMS charakteristika

  1. Jednoduchý – intuitívne ovládanie a navigácia. Zmena textov, obrázkov a stránok prebieha online, t.j. nemusíte si inštalovať žiadne programy do vášho počítača, potrebujete len váš webový prehliadač, kde sa editácia aktivuje. Pre zmenu obsahu vašej www nemusíte mať žiadne znalosti programovacieho jazyka.

  1. Efektívny – vysoká návratnosť investície už v krátkej dobe používania nášho web CMS.
  2. Nenákladný – nízka cena prevádzky. To najdôležitejšie sú informácie – tie si dokážete veľmi ľahko a rýchlo aktualizovať sami a nemusíte už čakať kým sa čerstvé informácie dostanú na Váš web prostredníctvom inej osoby. K nášmu publikačnému systému už nepotrebujete dokupovať žiadne ďaľšie licencie na softvér. Dôležitá je aj cena !
  3. NezávislýSiteJay – publikačný systém je nezávislý na operačnom systéme. Nie je dôležité, či pracujete v prostredí Windows, Apple alebo Linux, vždy potrebujete len váš webový prehliadač.
  4. Výkonný – nedovolíme aby ste vy a vaši zákazníci zabíjali čas pokiaľ sa váš web načíta. Neustála optimalizácia výkonnej časti, tak aby zmena a konečné zobrazenie stránky bolo čo najrýchlejšie.
  5. Stabilný – prepracované jadro softvéru beží na serveroch Linux ktoré sú neustále pod bezpečnostným a programátorským dohľadom. Váš web sa generuje a zobrazí až na strane užívateľa, ktorý si prezerá vašu www.
  6. Moderný- v spolupráci s dizajnérmi držíme krok s najnovšímí web technológiami a web designom. Redakčný systém SiteJay pracuje na modernej báze modulov a komponentov – na jednotlivých podstránkach si môžete poskladať vlastnú štruktúru stránky.
  7. Otvorený – ako autori dokážeme doprogramovať váš web tak, aby splnil všetko na čo si len spomeniete.
  8. Pre vašich profesionálov – rozšírené vlastnosti redakčného systému aj pre pokročilých užívateľov (html editácia, editácia scriptov atď.)
  9. Striktne kompatibilný – používajú vaši zákazníci mobil a PDA s internetom? zaručujeme – kompatibilita kódu s pravidlami W3C xhtml, W3C css pre zobrazenie na alternatívnych zariadeniach.

Viac o CMS systéme SiteJay sa môžete dozvedieť na domovskej stránke produktu www.sitejay.com

:: späť