Tvorba webov a marketing

školenie SEO a optimalizácia www, podrobná analýza návštevnosti, facebook reklama

reklama na facebooku
investujte do reklamy na internete efektívne na Facebooku!

Ponúkame Vám kompletné vytvorenie reklamnej kampane v sociálnej sieti Facebook

 • Profil produktu alebo firmy
 • Reklamné ankety
 • Grafické a textové reklamy
 • Reklamný kvíz

Školenie SEO pre majiteľov firiem a marketérov

Poskytujeme jednodňové školenia, ktoré je určené predovšetkým majiteľom menších firiem, pracovníkom marketingu a web masterom. Naše znalosti vám pomôžu navrhnúť a prevádzkovať vašu www stránku tak, aby ste mali čo najlepšie miesto vo vyhľadávačoch.

Analýza návštevníkov a návštevnosti prostredníctvom analytických nástrojov

Školenie pre záujemcov, ktorý chcú vedieť najpodrobnejšie informácie o návštevníkoch svojich www stránok. Ukážka časových analýz, správania sa, reportingu a exportov.

Školenie môže prebiehať aj priamo u Vás, nie sú potrebné žiadne špecifické znalosti alebo vzdelanie. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte tu.

Tvorba www

Typ web prezentácie si môžete vybrať aj podľa našich referencií

 • PSD do HTML a XML – prepracovanie grafického návrhu (obrázok) do použiteľnej www formy (XHTML)
tvorba návrhu : do 2 dní
 • www vizitka – web stránka (jednoduché a rýchle informatívne riešenie)
tvorba webu : do 3 dní
 • www stránka s animovanými prvkami (jednoduché a elegantné riešenie)
tvorba webu : do 5 dní
 • web prezentácia (aj redakčný systém, obsah www si zmeníte ľahko aj sami)
vyhotovenie webu : do 14 dní
 • korporatívna web prezentácia (s redakčným systémom, katalógmi, CD prezentácie)
vytvorenie prezentácie : 14 až 30 dní od dodania podkladov
 • multimediálna www prezentácia (+ publikačný systém, obsah www si zmeníte ľahko aj sami, možnosť použiť MP3, video, web2 fotogalérie “)
vytvorenie prezentácie : 14 až 30 dní
 • elektronický obchod /e-shop/ (internetový obchod postavený na systéme Magento, inštalácia a lokalizácia obchodu, možnosť editácie celej prezentácie, online správca obchodu)
vyhotovenie internetového obchodu : 14 až 30 dní
 • portál a portálové riešenia (s publikačným systémom – komunitný portál, firemný portál, social network portál, komerčný portál napríklad)
vytvorenie portálu : 14 až 30 dní
 • blog a blogové systémy

Viac o webdizajne, redizajne a tvorbe webov sa dozviete na našej špecializovanej stránke www.sitejay.com

Redakčný systém pre správu obsahu www

sitejay logo.
S redakčným systémom SiteJay 3 si každú web podstránku poskladáte z komponentov veľmi jednoducho sami. Momentálne je k dispozícii v prevedení Štart, Štandart, MultiMedia, Dražby, a Reality.
Web prezentácia s web editačným systémom SiteJay 3 Vás bude teraz stáť podobne, čo klasická web stránka !
viac nájdete tu..

Základné vlastnosti redakčného systému SiteJay 3

 1. Jednoduchý – intuitívne ovládanie a navigácia. Zmena textov, obrázkov a stránok prebieha online, t.j. nemusíte si inštalovať žiadne programy do vášho počítača, potrebujete len váš webový prehliadač, kde sa editácia aktivuje. Pre zmenu obsahu vašej www nemusíte mať žiadne znalosti programovacieho jazyka.
 2. Efektívny – vysoká návratnosť investície už v krátkej dobe používania nášho web CMS.
 3. Nenákladný – nízka cena prevádzky. To najdôležitejšie sú informácie – tie si dokážete veľmi ľahko a rýchlo aktualizovať sami a nemusíte už čakať kým sa čerstvé informácie dostanú na Váš web prostredníctvom inej osoby. K nášmu publikačnému systému už nepotrebujete dokupovať žiadne ďaľšie licencie na softvér. Dôležitá je aj cena !
 4. NezávislýSiteJay – publikačný systém je nezávislý na operačnom systéme. Nie je dôležité, či pracujete v prostredí Windows, Apple alebo Linux, vždy potrebujete len váš webový prehliadač.
 5. Výkonný – nedovolíme aby ste vy a vaši zákazníci zabíjali čas pokiaľ sa váš web načíta. Neustála optimalizácia výkonnej časti, tak aby zmena a konečné zobrazenie stránky bolo čo najrýchlejšie.
 6. Stabilný – prepracované jadro softvéru beží na serveroch Linux ktoré sú neustále pod bezpečnostným a programátorským dohľadom. Váš web sa generuje a zobrazí až na strane užívateľa, ktorý si prezerá vašu www.
 7. Moderný- v spolupráci s dizajnérmi držíme krok s najnovšímí web technológiami a web designom. Redakčný systém SiteJay pracuje na modernej báze modulov a komponentov – na jednotlivých podstránkach si môžete poskladať vlastnú štruktúru stránky.
 8. Otvorený – ako autori dokážeme doprogramovať váš web tak, aby splnil všetko na čo si len spomeniete.
 9. Pre vašich profesionálov – rozšírené vlastnosti redakčného systému aj pre pokročilých užívateľov (html editácia, editácia scriptov atď.)
 10. Striktne kompatibilný – používajú vaši zákazníci mobil a PDA s internetom? zaručujeme – kompatibilita kódu s pravidlami W3C xhtml, W3C css pre zobrazenie na alternatívnych zariadeniach.

Viac o publikačnom systéme SiteJay 3 sa dozviete tu